Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Szemben a nappal. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×17 cm
10234.

Rufpreis:
5 000 HUF

10235.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tenkács Tibor (1913-1998): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben,  30×46 cm
10236.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm
10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Szántóföldek. Olaj, karton, piszkos, 28×35 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth jelzéssel: Vízimalom. Olaj, karton, keretben, 31×24 cm
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth jelzéssel: Velence. Olaj, karton, keretben, 31×24 cm
10240.

Rufpreis:
5 000 HUF

10241.

Rufpreis:
8 000 HUF

10242.

Rufpreis:
8 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Behavazott falu. Színes linó, papír, jelzett, 29×46 cm
10243.

Rufpreis:
1 600 HUF

Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, Kereszt tér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16 cm
10244.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Udvardi Gyula (1925-2013): Alkotások, 12 db, vegyes méretben
10245.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF