Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878107
10234
335
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Szemben a nappal. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×17 cm
1818813
10235
335
1812158
10236
335
Tenkács Tibor (1913-1998): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×46 cm
1814823
10237
335
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm
1881239
10238
335
Tornyai jelzéssel: Szántóföldek. Olaj, karton, piszkos, 28×35 cm 1879264
10239
335
Tóth jelzéssel: Vízimalom. Olaj, karton, keretben, 31×24 cm
1879266
10240
335
Tóth jelzéssel: Velence. Olaj, karton, keretben, 31×24 cm 1880381
10241
335
1880378
10242
335
1878294
10243
335
Török Endre (1926-1980): Behavazott falu. Színes linó, papír, jelzett, 29×46 cm 1878460
10244
335
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, Kereszt tér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16 cm 1881117
10245
335
26000
Udvardi Gyula (1925-2013): Alkotások, 12 db, vegyes méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF