Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1867231
10184
335
Pap jelzéssel: Tyúkok az udvaron. Tempera, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1879949
10185
335
Parádi Gabriella (1970-): Divatrajzok, 4 db. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 42×60 cm 1845345
10186
335
Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm
1866491
10187
335
Patkó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 64×45 cm 1878895
10188
335
Payer Gizi (?-?): Virágok vázában. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×29 cm 1878120
10189
335
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 24,5×18,5 cm 1879320
10190
335
Pánczél Zoltán (1947-): Erdő széle. Olaj, farost, jelzett, keretben, 42×48 cm 1879322
10191
335
Pánczél Zoltán (1947-): Szigetközi csönd. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×50 cm 1835723
10192
335
Pásztor Gábor (1933-2012): József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett. 10x16 cm
1865496
10193
335
Pekáry jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 61×68 cm
1864401
10194
335
Pencz Anna (?-?): Január. Szerigráfia, papír, jelzett, 69×50 cm
1879223
10195
335
15000
Petheő A. László (?-?): Téli erdő patakkal. Olaj, vászon, keretben, 44×54 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF