Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Pap jelzéssel: Tyúkok az udvaron. Tempera, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Parádi Gabriella (1970-): Divatrajzok, 4 db. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 42×60 cm
10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm
10186.

Rufpreis:
4 000 HUF

Patkó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva,  64×45 cm
10187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Payer Gizi (?-?): Virágok vázában. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×29 cm
10188.

Rufpreis:
8 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 24,5×18,5 cm
10189.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Pánczél Zoltán (1947-): Erdő széle. Olaj, farost, jelzett, keretben, 42×48 cm
10190.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pánczél Zoltán (1947-): Szigetközi csönd. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×50 cm
10191.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett. 10x16 cm
10192.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pekáry jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 61×68 cm
10193.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pencz Anna (?-?): Január. Szerigráfia, papír, jelzett, 69×50 cm
10194.

Rufpreis:
2 800 HUF

Petheő A. László (?-?): Téli erdő patakkal. Olaj, vászon, keretben, 44×54 cm
10195.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF