Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1837525
10160
335
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
1866359
10161
335
Nagy jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, felcsavarva, 65×50 cm
1820088
10162
335
1877996
10163
335
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, 30×38 cm 1877971
10164
335
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Intercontinental. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1772956
10165
335
Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm
1782810
10166
335
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
1845644
10167
335
Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm
1860415
10168
335
Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30 cm
1867209
10169
335
Neogrády jelzéssel: Libaterelő kisfiú. Olaj, vászon, foltos, keretben, 32×42 cm 1837357
10170
335
28000
Neogrády jelzéssel: Virágszedés a vízparton, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×79 cm 1881316
10171
335
Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF