Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
10160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, felcsavarva, 65×50 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

10162.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, 30×38 cm
10163.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Intercontinental. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
10164.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm
10165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
10166.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm
10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30  cm
10168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Libaterelő kisfiú. Olaj, vászon, foltos, keretben, 32×42 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Virágszedés a vízparton, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×79 cm
10170.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×29 cm
10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF