Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm
10208.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
18

Scheiber jelzéssel: Zöld kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm
10209.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír-karton, keretben, 64×47 cm
10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schönfeld Vilmosné (?-?): Festősablon minták, 11 db. Akvarell papír, jelzett, különböző méretben
10211.

Rufpreis:
1 800 HUF

10212.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

SJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 65×50 cm
10214.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Somlai Vilma (1938-2007): Őszi alma. Színes linó (61/100), papír, jelzett, 29×38 cm
10215.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (38/100), papír, jelzett, 39×30 cm
10216.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm
10217.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyi-Soma László (1927-2004): Fehér drapériás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10219.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Sólyom jelzéssel: Házak a várfalnál. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm
10220.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF