Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1879008
10208
335
11000
Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm 1879006
10209
335
11000
Scheiber jelzéssel: Zöld kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm 1867813
10210
335
Scheiber jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír-karton, keretben, 64×47 cm
1879939
10211
335
Schönfeld Vilmosné (?-?): Festősablon minták, 11 db. Akvarell papír, jelzett, különböző méretben 1861128
10212
335
14000
1869936
10214
335
26000
SJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 65×50 cm
1878018
10215
335
Somlai Vilma (1938-2007): Őszi alma. Színes linó (61/100), papír, jelzett, 29×38 cm
1878016
10216
335
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (38/100), papír, jelzett, 39×30 cm
1865362
10217
335
Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm
1837489
10218
335
Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm
1881746
10219
335
50000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Fehér drapériás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1882140
10220
335
Sólyom jelzéssel: Házak a várfalnál. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF