Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878833
10136
335
11000
Lukácsi jelzéssel: Tábortűznél. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1749700
10137
335
24000
1636937
10138
335
Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×35 cm 1850304
10139
335
6800
Mazsaroff Miklós (1929-1997): Páros virágú kaktusz, színezett linó, papír, 51×35 cm
1881095
10140
335
Mácsai jelzéssel: Coca város. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
1879030
10141
335
Márffy jelzéssel: Vízparti fák.Akvarell, papír-karon, 43×31 cm
1866506
10142
335
Márffy jelzéssel: Félakt. Akvarell, papír, felcsavarva, 70×50 cm 1744440
10143
335
Márton jelzéssel: Ásító cica. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14,5 cm
1859736
10144
335
Márton Béla (1913-2007): Virág csendélet. Akvarell karton. Jelzett. 27x34 cm Üvegezett keretben. Hátoldalt a művész dedikálásával.
1869197
10145
335
MCP jelzéssel: Akt szobor. Olaj, vászon-farost, keretben, 78×57 cm 1879545
10146
335
Medgyessy Ferenc (1881-1958): 22 db tanulmányrajzról készült cinkográfia. 20x30 cm 1880578
10147
335
11000
Mednyánszky jelzéssel: Fenyőerdő. Olaj, karton, keretben, 37×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF