Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864321
10246
335
A. Varga Imre (1953- ): Akt 2004, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, 69×49 cm
1881511
10247
335
11000
Vasváry jelzéssel: Arab lovas. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 33×27 cm 1878050
10248
335
Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm
1877981
10249
335
4800
Veszprémi Ede (?-?): Vörösmarty tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1881718
10250
335
30000
Végh András (1940-): Holt Duna. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1881230
10251
335
Vilhelm jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, 40×30 cm
1790911
10252
335
Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm
1845375
10253
335
Vörös jelzéssel: Vegetáció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×28 cm
1851922
10254
335
30000
Walker jelzéssel: Zsóké a lovon. Olaj, vászon, keretben, 31×41 cm
1820059
10255
335
Walter Romberg (1898-1973) : Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 25×20 cm
1776925
10256
335
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
1806897
10257
335
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF