Ócsvár Rezső (1877-1968): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/335-Fernauktion/335.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ocsvar-Rezso-1877-1968-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-28C3972~II1878470
1878470
10181
335
Beschreibung: Ócsvár Rezső (1877-1968): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×22 cm
: vörös_iván