Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 233

15048.

Rufpreis:
800 HUF

Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval, négy lap kijár.
15049.

Rufpreis:
800 HUF

Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+267 p.+ 14 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, térkép-melléklet nélkül.
15050.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15051.

Rufpreis:
1 600 HUF

15052.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15053.

Rufpreis:
1 800 HUF

15054.

Rufpreis:
800 HUF

Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995
15055.

Rufpreis:
1 200 HUF

15056.

Rufpreis:
2 800 HUF

15057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss Ákos: Tinnye, Uny régebbi története a XVI-XVII. században. 1971. Pest megyei múzeumok.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Naszály Sándor: Dunavecse története. 1983. Dunavecse Nagyközség Tanácsa
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF