https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 233

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.
1
15072.

Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
1
15073.

R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
[Székely Lajos]:  Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!
1
15074.

[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil.  Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
1
15075.

Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
1
15076.

1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
1
15077.

Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.
1
15078.

Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.
1
15079.

Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15080.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db:  Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15081.

Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db: Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.
1
15082.

Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
1
15083.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse