Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 233

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
15060.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15061.

Rufpreis:
6 000 HUF

50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.
15062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bangha Béla: Róma lelke. Utak és élmények. Bp., 1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.
15063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Baktay Ervin: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., 1999. Talentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Méder Áron: Békét és szelet! Három év alatt a föld körül. Bp.,2010, Jaffa. Kiadói papírkötés.
15065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bráz János: Várpalota. Veszprém, 1986, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés.
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

15067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyvenegy képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, erősen kopott borítóval, műanyag védőfóliában.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tahin Gyula-Burget Lajos: Szabolcs-Szatmári képeskönyv. Bp.,1988,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Péter-Szelényi Károly: Székesfehérvár, a koronázóváros. Bp.-Veszprém, 2001, Magyar Képek. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete György / Winkler Gábor: Győr. DEDIKÁLT!  Bp., 1990, InterPress. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF