Dr. Gulyás Gergely: Gyökereink, képek Kondoros múltjából. Kondoros, 1995, Kondoros Nagyközség Önkormányzata. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012, Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. A föld titkai IV. kötet. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.