Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 233

Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
15586.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tessedik városa hajdan és ma. Vezető a szarvasi Tessedik Sámuel Múzeum állandó kiállításához. Szarvas,1979, Tessedik Sámuel Múzeum. Kiadói papírkötés.
15587.

Rufpreis:
800 HUF

Vay Márton: Zengő- Ökológia, politika és társadalmi mozgalmak a Zengő- konfliktusban. Bp., 2005. Védegylet.
15588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15589.

Rufpreis:
1 200 HUF

15590.

Rufpreis:
1 000 HUF

15591.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt.  Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
15592.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.
15593.

Rufpreis:
1 000 HUF

15595.

Rufpreis:
800 HUF

15598.

Rufpreis:
800 HUF

15602.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.
15603.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF