Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt. Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Ritka kötésváltozattal. Egészvászon kötésben, jó állapotban.