Illyefalvi Lajos: A Lengyelországnak elzálogosított XIII szepesi város története I. rész: A városok alapításától a mohácsi vészig. Makó, 1907, Gaál László, 64+8 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az utolsó pár lapon egér rágás nyomaival, az utolsó lap (források) kivételével a szöveg teljes, olvasható.
Skuléty József: Még egyszer a volt Felső-Magyarországról. Válaszul Iványi Béla: "Felső-Magyarországról" c. füzetére. Turciansky SV. Martin (Turócszentmárton), 1931, Könyvnyomda Rt., 33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.
Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve. XIV. évf. 1929. Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, a borítón egyik sarkán hiánnyal. + Dr. Illyefalvi I. Lajos: Tíz év Budapest Székesfőváros életéből a világháború után.Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés.
1941 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1941. XXI. évf. Bp.,1941,Pallas, II-IV+452+I-III p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül.
Ismerjük meg Budapestet. Budapest főbb nevezetességeinek és emlékeinek kalauza, rövid története és magyarázata. Szerk.: Mulich Károly, Pataki Mihály.Bp., 1931, Pataki Mihály. Tűzött papírkötésben
Dr. Thirring, Gustavus: Guide-book of Budapest. Fordította: Forcher I. Bp.,1928, Turistaság és Alpinizmus, (Keller Ernő-ny.), 104 p. Második kiadás, angol nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeállította: Gáll Pongrác. Bp.,1942, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt., 200 p.+ 20 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben, Elvált fűzéssel, egy térkép hiánnyal.
Ismerjük meg Budapestet. Budapest főbb nevezetességeinek és emlékeinek kalauza, rövid története és magyarázata. Szerk.: Mulich Károly, Pataki Mihály.Bp., 1933, Pataki Mihály. Tűzött papírkötésben egy térképmelléklettel (Kerepesi temető helyszínrajza)