15034.
Beendet 335. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeállította: Gáll Pongrác. Bp.,1942, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt., 200 p.+ 20 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben, Elvált fűzéssel, egy térkép hiánnyal.