Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

17346.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monumenta Literarum II. sorozat 12 füzete (1-4,6,8-12.) (Bp.,1982, Magvető.) Papírkötésben, a 12. füzet hátsó borítója szakadt, hiányos, egyébként jó állapotban.
17347.

Rufpreis:
1 000 HUF

17348.

Rufpreis:
8 000 HUF

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.
17349.

Rufpreis:
1 200 HUF

17350.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kóbor József: Ösvény a csillagok alatt. Versek. Bp.,2003, Kairosz. Kiadói papírkötés.
17352.

Rufpreis:
800 HUF

Balázs Béla: Az én utam. Versek. Bp.,1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17353.

Rufpreis:
800 HUF

17354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Id. Ábrányi Kornél: Általános zenetörténet. Bp.,1886, "Harmónia", IV+201+1 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal. Első kiadás.
17355.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Ferenc: A csók és egyéb elbeszélések. Világkönyvtár. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.+ Antonio Fogazzaro: Daniele Cortis. Közművelődési Könyvtár. Fordította: Éber László. I. kötet. Bp.,é.n., Közművelődési Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17356.

Rufpreis:
800 HUF

Jarnó József: Magyar miniatűrök. Kazinczy könyvtár. Kosice-Kassa, 1931, Kaszinczy, 146+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17357.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF