Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

17370.

Rufpreis:
1 400 HUF

17371.

Rufpreis:
1 000 HUF

17372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Denise grófnő: A női szépség ápolása. Szabóné Nogáll Janka kísérőlevelével. Bp.,1895, Divat Szalon, 8+173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
17373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
17374.

Rufpreis:
1 000 HUF

17375.

Rufpreis:
1 000 HUF

17376.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kempelen Farkas: Spiritiszta káté. Bepillantás a titkok fátyola mögé. Bp.,1922, Macsuga Andrásné, 61+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, kissé viseltes állapotban.
17377.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keszi Imre: Bakacsin és bukfenc. Bp.,1971, Magvető. Kiadói papírkötés. Megjelent 2050 példányban. A szerző által dedikált.
17378.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dugonics András: Téténynek ékessége melyet versekbe foglalt Dugonics András s most az eredeti kézirat szerint nyomtatásban kibocsájt Baróti Dezső. Szeged,(1940),Dugonics Társaság, 59 p. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan példány. Számozott (550/546) példány.   A könyvdíszek Dugonics András Trója veszedelme című, 1774-ben megjelent művéből valók.
17379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frank Wedekind: A tavasz ébredése. (Gyermektragédia) Tevan Könyvtár 163-68. Fordította: Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Átkötött papírkötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval.
17380.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antalóczy Zoltán: Az ember vergődik e világban. Bp., é.n.,Heraldika. Kiadói papírkötés. 0844. számú számozott példány. A szerző által dedikált.
17381.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF