Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Soros György: A nyílt társadalom vagy a globális kapitalizmus megreformálása. Fordította: Nagy Mária. Bp.,2001,Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17310.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17311.

Rufpreis:
8 000 HUF

Giovanni Boccaccio Dekameronja. Teljes fordítás életrajzzal, jegyzetekkel. Készítette Dr. Bokor János. Brassó, 1909, Brassói Lapok-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17312.

Rufpreis:
800 HUF

Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból 10 kötete: Erdélyi csillagok, Tamási Áron: Ábel Amerikában, Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: A sibói bölény, Makkai Sándor: Élet fejedelme, Dsida/Kiss/Szemlér, Szántó György: Fekete éveim, Kuncz Aladár: Felleg a város felett, Reményik Sándor: Romon virág, Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. + Nyírő József: Uz Bence. Bp., Révai. Kiadói egészvászon-kötés, változó, többnyire kissé kopott, kissé foltos borítóval, két kötet gerincén kis sérüléssel, néhány kötet fűzése laza.
17313.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Ady Endre könyv:  Vallomás a patriotizmusról. Cikkek. Bukarest,1957,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.  Poéta és publikum. Publicisztikai gyűjtemény. Bukarest, 1967, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
17314.

Rufpreis:
800 HUF

Bartók Béla. 1881-1945. Dokumentumok. Szerk.: Aknay Tibor-Gosztola Gábor. Bp.,1980, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 1 p.+16 t. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17315.

Rufpreis:
1 000 HUF

17316.

Rufpreis:
1 600 HUF

17317.

Rufpreis:
2 000 HUF

17318.

Rufpreis:
1 600 HUF

17319.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere,(William): Lear Király. Fordította Vörösmarty (Mihály.) Bp.,é.n.,Ráth Mór, (Hornyánszky V.-ny.), 2+146 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott gerincsarkokkal.
17320.

Rufpreis:
800 HUF

17321.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF