Giovanni Boccaccio Dekameronja. Teljes fordítás életrajzzal, jegyzetekkel. Készítette Dr. Bokor János. Brassó, 1909, Brassói Lapok-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.