https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1382309
17286
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1776227
17287
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eckhardt Sándor: Francia-magyar kéziszótár. Bp., 1991, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1881001
17288
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tizenöt éve. Összeállította: Torma Sándor. Cegléd,1934, Hortobágy, (Simon és Garab-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1762118
17289
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, "Élet" Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1852367
17290
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Simon V. László: Bodicsek. 1. harmad. Ellenszélben. Bp.,2014, Szerzői kiadás, (Starkiss Kft.) Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt. 1878837
17291
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Egyetlen pillanat. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1832869
17292
335
0
4200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel. A címlapon daruvári Jankovics grófok címeres bélyegzőjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1833266
17293
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
Das Lot is nicht erreichbar
1833205
17294
335
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1882396
17295
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1850372
17296
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1851206
17297
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse