https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
1
17286.

Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eckhardt Sándor: Francia-magyar kéziszótár. Bp., 1991, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
17287.

Eckhardt Sándor: Francia-magyar kéziszótár. Bp., 1991, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tizenöt éve. Összeállította: Torma Sándor. Cegléd,1934, Hortobágy, (Simon és Garab-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés.
1
17288.

Tizenöt éve. Összeállította: Torma Sándor. Cegléd,1934, Hortobágy, (Simon és Garab-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, "Élet" Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
1
17289.

A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, "Élet" Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon V. László: Bodicsek. 1. harmad. Ellenszélben. Bp.,2014, Szerzői kiadás, (Starkiss Kft.) Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
1
17290.

Simon V. László: Bodicsek. 1. harmad. Ellenszélben. Bp.,2014, Szerzői kiadás, (Starkiss Kft.) Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nemes György: Egyetlen pillanat. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17291.

Nemes György: Egyetlen pillanat. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel. A címlapon daruvári Jankovics grófok címeres bélyegzőjével.
1
17292.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel. A címlapon daruvári Jankovics grófok címeres bélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
1
17293.

Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
1
17294.

MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
17295.

Dr. Bartha József: Eszthetika. Tudományos Zsebkönyvtár. Bp.,1910, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1
17296.

Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17297.

Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse