A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: Tali Ferenc Lajos. Bp.,é.n., k.n., 312 p. Átkötött egészvászon-kötés, 163/164. oldal restaurált, részben hiányos.
Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.
Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.