Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

17334.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remekírók képes könyvtára 2 db:  Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.
17335.

Rufpreis:
800 HUF

17336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula 4 db műve:  Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslelkű Branicanné. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítókkal.
17337.

Rufpreis:
1 000 HUF

17338.

Rufpreis:
6 000 HUF

17339.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével.Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, kopott, javított gerinccel, foltos lapokkal, néhány lap firkált, a szennylapok hiányoznak.
17340.

Rufpreis:
2 000 HUF

17341.

Rufpreis:
1 600 HUF

17342.

Rufpreis:
2 000 HUF

A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17343.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17344.

Rufpreis:
800 HUF

17345.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF