Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

17322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
17323.

Rufpreis:
1 000 HUF

17324.

Rufpreis:
800 HUF

Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Bp.,[1934],Nyugat, (Hungária-ny.), 221+2 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, pici sérüléssel a hátsó kötéstáblán.
17326.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(díszcímlap)+275 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
17327.

Rufpreis:
4 000 HUF

Farkas Imre: Legszebb versei. Bp.,1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, szakadozott, javított elülső szennylappal, három beragasztott cikkel. A szerző, Farkas Imre (1879-1976) költő, operettíró, zeneszerző által dedikált példány.
17328.

Rufpreis:
3 000 HUF

17329.

Rufpreis:
1 800 HUF

Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 1. Bp., én., Magyar Élet, (K. J. Nyomda-ny.),84+12 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939), Magyar Élet, ("Jövő"-ny.), 89+7 p. Második kiadás.  Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
17331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veres Péter: Népiség és szocializmus. Bp.,é.n., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejelöléssel, bejegyzéssel.
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17333.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF