Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

17298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mezei András: Adorno. Bp.,1992, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Benne judaikai témájú versekkel is. A szerző által dedikált.
17299.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sellyei József: Elfogyott a föld alóla. Pecsétes élet. Bratislava-Pozsony, 1935, Csehszlovákiai Magyar Tudományos Irodalmi és Művészeti Társaság, 200 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szalatnai Rezső (1904-1977) irodalomtörténész, író, kritikus, műfordító névbejegyzésével.
17300.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdélyi Szépmíves Céh emlékkönyv. 1924-1934. Kiadói papírborítékban.
17301.

Rufpreis:
1 200 HUF

17302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.
17303.

Rufpreis:
1 000 HUF

17304.

Rufpreis:
1 600 HUF

17305.

Rufpreis:
1 000 HUF

17306.

Rufpreis:
1 000 HUF

30. HVG címlapok 1979-2009.  Bp, 2009. HVG CD melléklettel. Papír védőborítóval.
17307.

Rufpreis:
2 000 HUF

17308.

Rufpreis:
1 400 HUF

17309.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF