https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1877405
17358
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jósvay Gábor (1876-1948) : Szövetkezeti versek. "Károlyi" Szövetkezeti Könyvtár 3. szám. Bp.,1943, Magyar Szövetkezeti Liga, 32 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1853104
17359
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sophie Kerr: Az utolsó fillérig. Bp., é.n. Palladis.
Das Lot is nicht erreichbar
1851563
17360
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Imreh Lajos tréfás történetei. A bevezetőt ifj. Imreh Lajos, az utószót Vöő Gabriella írta. Bukarest, 1985, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kopott papír védőborítóban
Das Lot is nicht erreichbar
1851575
17361
335
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Montágh Imre: Figyelem vagy fegyelem? Az előadói magatartás. Bp.,2008, Holnap. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1790584
17362
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halas István: 192 Pajtás. Bp.,1941, Fémes-nyomda, 95 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kijáró lapokkal, szakadozott borítóval, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1856794
17363
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tűz Tamás: Két tenger közt. Versek. Bp.,1943, Vigilia. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel. A szerző által aláírt.
Das Lot is nicht erreichbar
1821358
17364
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Kisebbségben. Tanu könyvtár 1. Kecskemét, [1939], Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal. 1801856
17365
335
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens Károly: Bleak house. (Pusztaház.) Fordította: Dr. Récsi Emil. Pest, 1855, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 164+163+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az első résznél a címlapon hiánnyal, a II. rész 161-164. oldala a III. részhez van bekötve a 16-17. oldal közé.
Das Lot is nicht erreichbar
1788239
17366
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Kálmán: Tóth Kálmán összes költeményei I-II. kötet. (Egyben.) Pest, 1860, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 1 t.+X+2+284+X+2+315 p. A borítója hiányzik, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1815758
17367
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens Károly: A Pickwick klub I-II. Fordította: Huszár Imre. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 290+2+112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1427690
17368
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heine, [Heinrich]: Firenzei éjszakák. Bp., é. n., Dante. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427759
17369
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse