Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Jósvay Gábor (1876-1948) : Szövetkezeti versek. "Károlyi" Szövetkezeti Könyvtár 3. szám. Bp.,1943, Magyar Szövetkezeti Liga, 32 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
17358.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sophie Kerr: Az utolsó fillérig. Bp., é.n. Palladis.
17359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imreh Lajos tréfás történetei. A bevezetőt ifj. Imreh Lajos, az utószót Vöő Gabriella írta. Bukarest, 1985, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kopott papír védőborítóban
17360.

Rufpreis:
1 200 HUF

Montágh Imre: Figyelem vagy fegyelem? Az előadói magatartás. Bp.,2008, Holnap. Kiadói papírkötés.
17361.

Rufpreis:
1 400 HUF

Halas István: 192 Pajtás. Bp.,1941, Fémes-nyomda, 95 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kijáró lapokkal, szakadozott borítóval, foltos.
17362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tűz Tamás: Két tenger közt. Versek. Bp.,1943, Vigilia. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel. A szerző által aláírt.
17363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh László: Kisebbségben. Tanu könyvtár 1. Kecskemét, [1939], Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
17364.

Rufpreis:
1 000 HUF

17365.

Rufpreis:
1 400 HUF

17366.

Rufpreis:
1 000 HUF

17367.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Firenzei éjszakák. Bp., é. n., Dante. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17368.

Rufpreis:
1 000 HUF

17369.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF