Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

3 db mű Krúdy Gyuláról, Krúdy Gyulától:  Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél: Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. + Szabó Ede: Krúdy Gyula alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Krúdy Gyula: Magyar Tükör. (1921.) Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17382.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró elülső szennylappal, jó állapotban.
17383.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, jó állapotban.
17384.

Rufpreis:
1 000 HUF

17385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival.  Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1973, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
17386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Nemzeti Könyvtár. Bp.,1941, Stádium, 124+4. Sérült papírkötésben, hozzá kötve: Szeretett megsemmisülni! Szentvincés lelkiség 1. sz. Helikon, é.n. Helikon-ny., 16 p.
17387.

Rufpreis:
800 HUF

Zilahy Lajos: Versek. Zilahy Lajos Munkái I. Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17388.

Rufpreis:
800 HUF

Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon kötésben.
17389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat 2 kötete: Lőrinczy György: Május király.+Kádár Lehel: A három galamb. Bp.,1918-1931, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17390.

Rufpreis:
800 HUF

17391.

Rufpreis:
5 000 HUF

17392.

Rufpreis:
1 000 HUF

17393.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF