Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás.
18641.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
18642.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18643.

Rufpreis:
1 200 HUF

18644.

Rufpreis:
800 HUF

Domokos Péter: A kisebb uráli népek irodalmának kialakulása. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
18645.

Rufpreis:
1 200 HUF

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Egészvészon kötésben, papír védőborítóval
18651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stanley Dangerfield, Elswort Howell: The International Encyclopedia of Dogs. London, 1971.  / nemzetközi kutyaenciklopédia. 474 p.
18653.

Rufpreis:
2 000 HUF

18657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harcos énekek. Szabadságdalok, versek, szavalatok gyűjteménye. Szerk.: Szakasits Árpád. Bp., 1926, Népszava. Kiadói papírkötés, az elülső borítója hiányzik, a hátsó borítója részben leszakadt.
18660.

Rufpreis:
1 600 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp.,(1897), Singer és Wolfner,(Márkus Samu-ny.), 154+6 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.
18662.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF