Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 279 p. Számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói  illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borítón hosszanti töréssel.
18663.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
18664.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. kötet. Bp.,1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
18665.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János összes balladái Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt, Voinovich Géza tanulmányai. Arany János halálának ötvenéves fordulójára. Bp., 1932, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete,190+2 p.+4 t. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos lapszélekkel.
18666.

Rufpreis:
1 600 HUF

Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Fordította: Szász Károly. Bp.,1894, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
18667.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.
18669.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, némelyik kötet kissé laza fűzéssel, egy-két gerincen kisebb sérülésekkel, a XVIII. kötet gerince kissé sérült, javított.
18671.

Rufpreis:
10 000 HUF

18673.

Rufpreis:
1 000 HUF

18674.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai. Fordította: Kerekes Elza. A versbetéteket Sándor László fordította. Róna Emy rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1975, Móra-Kárpáti. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18678.

Rufpreis:
800 HUF

18679.

Rufpreis:
1 600 HUF

18680.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF