https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1782381
18548
335
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1700901
18551
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp.,1917, Nyugat. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1700806
18554
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: A rossz orvos. (Kis regény. Bp.,1921, Pallas. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. Kosztolányi Dezső első regénye.
Das Lot is nicht erreichbar
1700410
18555
335
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Kortársak I. kötet. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei III. kötet. Bp.,(1940), Nyugat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1731121
18556
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: A népgyűlölő. A társadalom támaszai. Fordította: Vikár Béla- Lázár Béla. (Két mű egy kötetben.) Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Korabeli díszes, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1762952
18557
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vágó Tibor: Barátom a testőröm. Őrző-védő kutyák szakosított kiképzése személy és vagyonvédelemre. Bp., 1994, Pro-Sec Kft. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1774531
18559
335
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Emlékkönyv születésének századik évfordulójára. 1825-1925. Rákosi Jenő előszavával. Szerk.: Kőrösi Henrik. Bp.,1925, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 96 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758875
18562
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wass Albert: Válogatott magyar mondák és népmesék. Pomáz, 2002, Kráter. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1758864
18563
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1322822
18564
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1324591
18565
335
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1758932
18567
335
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. kötet: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeállította: Beöthy Zsolt. Bp.,1891, Athenaeum, 1 t.+414 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse