https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.
1
17406.

Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széher Árpád művei. Kiadja az elhunyt testvére. Bp., 1882, Magánkiadás, Khór és Wein-ny., VIII+570 p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
1
17407.

Széher Árpád művei. Kiadja az elhunyt testvére. Bp., 1882, Magánkiadás, Khór és Wein-ny., VIII+570 p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. (Tárcák, rajzok.) Bp., é.n., Franklin. Egészvászon-kötés, kissé foltos felső lapszélekkel, 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
17408.

Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. (Tárcák, rajzok.) Bp., é.n., Franklin. Egészvászon-kötés, kissé foltos felső lapszélekkel, 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tömörkény István: Vízenjárok és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Átkötött félvászon-kötés, ex libri-szel. Első kiadás.
1
17409.

Tömörkény István: Vízenjárok és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Átkötött félvászon-kötés, ex libri-szel. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó könyvnapi kiadványa. József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. írásaival. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.
1
17410.

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó könyvnapi kiadványa. József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. írásaival. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
1
17411.

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban, összesen, 46 db
1
17412.

Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban, összesen, 46 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Moldova György: Harcolj vagy menekülj, Riport a tűoltókról. I-II. kötet. BP., 2010, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17413.

Moldova György: Harcolj vagy menekülj, Riport a tűoltókról. I-II. kötet. BP., 2010, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Moldova György: Érik a vihar I-II. kötet. BP., 2009, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17414.

Moldova György: Érik a vihar I-II. kötet. BP., 2009, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Moldova György: A tékozló koldus. Riport az egészségügyről I. kötet. BP., 2003, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17415.

Moldova György: A tékozló koldus. Riport az egészségügyről I. kötet. BP., 2003, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
1
18505.

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mikszáth Kálmán: Országgyűlési karcolatai. Bp., 1892, Légrády Testvérek, 6+365 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötésben
1
18508.

Mikszáth Kálmán: Országgyűlési karcolatai. Bp., 1892, Légrády Testvérek, 6+365 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse