Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845776
11175
331
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, matricás, hibátlan, jelzett, m: 8,5 cm, d: 9 cm 1845754
11176
331
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:14 cm 1845734
11177
331
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 12,5 cm 1845729
11178
331
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm 1845893
11180
331
11000
1845873
11181
331
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm 1807640
11182
331
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1846126
11183
331
Alföldi porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 19 cm + Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 19,5 cm
1849716
11184
331
Aquincumi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1849790
11185
331
Aquincumi gyurgyalag, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
1849316
11187
331
Drasche Porcellán Fayencegyár, Köszénbánya s Téglagyár Társulat Budapesten patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm, h: 30 cm 1849710
11188
331
Aquincumi ülő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF