Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846045
11151
331
Zsolnay pillangómintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 1845817
11152
331
Zsolnay kékmázas porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 1845820
11153
331
Zsolnay porcelán Szent Erzsébet figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1845823
11154
331
Zsolnay porcelán Szent IStván figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 10 cm 1849521
11155
331
Zsolnay virágmintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 1815305
11156
331
44000
Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm
1845352
11157
331
Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x8 cm. 1849884
11158
331
6 db manófüles Zsolnay teás csésze és alj készlet. Kiöntők nélkül. Matricás, jelzett, hibátlan 1845801
11159
331
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett 1845798
11160
331
Zsolnay Pompadour mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 1845986
11161
331
Zsolnay mitológiai (A három grácia) jelenetes hiányos aprósüteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 5+1 db, d:15 (5×) és 24 cm 1847653
11162
331
Zsolnay füles díszserleg, eozin mázas, sérült, jelzett, "Vásárdíj" felirattal, m: 33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF