Porzellan

Zahl der Lose: 89

Zsolnay pillangómintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11151.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay kékmázas porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Zsolnay porcelán Szent Erzsébet figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11153.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Zsolnay porcelán Szent IStván figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 10 cm
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11155.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm
11156.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x8 cm.
11157.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

6 db manófüles Zsolnay teás csésze és alj készlet. Kiöntők nélkül. Matricás, jelzett, hibátlan
11158.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett
11159.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay Pompadour mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11160.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Zsolnay mitológiai (A három grácia) jelenetes hiányos aprósüteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 5+1 db, d:15 (5×) és 24 cm
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay füles díszserleg,  eozin mázas, sérült, jelzett, "Vásárdíj" felirattal, m: 33 cm
11162.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF