Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700883
11216
331
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm
1846602
11217
331
42000
6 db jelzett kacsa figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm (6×)
1849609
11218
331
Porcelán ékszeres dobozka fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, d: 6,5 cm 1848150
11219
331
9 db-os porcelán gyűszű gyűjtemény, fa mini polcon, hibátlan , matricás főleg madár mintákkal, jelzés nélkül 1845864
11220
331
Antik virágmintás porcelán kiöntő, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF