Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849168
11202
331
Meissen tál, máz alatti festéssel, apró lepattanással, d: 27 cm 1845945
11203
331
Victoria porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, d: 10,5 cm 1850683
11204
331
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm
1836677
11205
331
15000
Porcelán dísztányér, részben kézzel festett, jelzett, fém tartóval, d: 34,5 cm
1821869
11206
331
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm
1849724
11207
331
Porcelán kiscsibe, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
1849729
11208
331
3 db porcelán kacsafigura, kézzel festettek, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben 1849796
11209
331
Art deco madár pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 xm 1828692
11212
331
Dekoratív tájképes porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm 1846040
11213
331
Virágmintás porcelán tojás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm 1845870
11214
331
Virágokkal, madarakkal díszített porcelán váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 1780504
11215
331
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF