Porzellan

Zahl der Lose: 89

Meissen tál, máz alatti festéssel, apró lepattanással, d: 27 cm
11202.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Victoria porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, d: 10,5 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm
11204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11205.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm
11206.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán kiscsibe, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
11207.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db porcelán kacsafigura, kézzel festettek, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Art deco madár pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 xm
11209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív tájképes porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
11212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágmintás porcelán tojás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm
11213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virágokkal, madarakkal díszített porcelán váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 21 cm
11214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm
11215.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF