Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1818784
11125
331
1781467
11126
331
1811265
11127
331
1835051
11128
331
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsán apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett. d:9 cm, m 8 cm
1835873
11129
331
XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. Kopásokkal. Jelzett. d: 20 cm
1849772
11130
331
Herendi virágmintás kávéscsésze, kézzel festett, jelzett,apró kopásokkal, d: 6,5 cm 1846199
11132
331
24000
1846198
11133
331
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm
1846204
11134
331
Herendi Apponyi mintás porcelán tál, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 15 és 18,5 cm 1845802
11135
331
Herendi porcelán rózsa, 7 db, jelzett, kézzel festett, néhányon apró lepattanással, egyik ragasztva 1776319
11136
331
Herendi virág mintás nagy tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 40×31 cm
1849392
11137
331
1940 Herendi gyertyatartó madarakkal, pillangókkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Kiemelhető felső résszel 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF