Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849408
11138
331
Herendi virág mintás, rózsás díszítésű bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy lepattant ággal d:12x9 cm
1849401
11139
331
Herendi lila mintás, rózsás díszítésű apró dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm, 5 cm 1849524
11140
331
15000
Herendi Viktória VBO mintás falióra. Működik d:28 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 1849412
11141
331
3800
Herendi Viktória mintás tálka. 12x9 cm Kézzel festett, jelzett hibátlan 1845781
11142
331
26000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
1849584
11143
331
Herendi halas váza, fehér mázas, sérült, jelzett, m:19 cm 1833358
11144
331
Herendi és Zsolnay virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 7×4 cm (2×) 1835937
11145
331
Zsolnay porcelánra kézzel festett dísz tányér. Zsűrizett. Jelzett, hibátlan. d:18 cm
1845808
11146
331
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm 1849785
11147
331
Zsolnay pajzsos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9,5×8 cm 1849787
11148
331
2 db Zsolnay tejszínes kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7×4×4 cm 1767032
11150
331
Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:17,5 ( 6×)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF