Porzellan

Zahl der Lose: 89

Herendi virág mintás, rózsás díszítésű bonbonniere. Kézzel  festett, jelzett, egy lepattant ággal d:12x9 cm
11138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi lila mintás, rózsás díszítésű apró dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm, 5 cm
11139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória VBO mintás falióra. Működik d:28 cm. Kézzel festett,  jelzett, hibátlan
11140.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
15

Herendi Viktória mintás tálka. 12x9 cm Kézzel  festett, jelzett hibátlan
11141.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11142.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi halas váza, fehér mázas, sérült, jelzett, m:19 cm
11143.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Herendi és Zsolnay virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 7×4 cm (2×)
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelánra kézzel festett dísz tányér. Zsűrizett. Jelzett, hibátlan. d:18 cm
11145.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm
11146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay pajzsos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9,5×8 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Zsolnay tejszínes kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7×4×4 cm
11148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:17,5 ( 6×)
11150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF