Porzellan

Zahl der Lose: 89

Zsolnay eozin páva, jelzett, apró karcolással máz hibával, m:10 cm
11163.

Rufpreis:
1 200 HUF
38

Zsolnay mitológiai (A három grácia) jelenetes teás készlet, matricás, jelzett, hibátlan
11164.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, összesen 12 db
11165.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm
11166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11167.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11168.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kis fedeles váza, Lippelsdorf párocska, kézzel festett, jelzett , két apró lepattanással, m:13 cm (2×)
11170.

Rufpreis:
800 HUF
16

Hollóházi tejszínlikőrös kiöntő, dugó nélkül, matricás, jelzett, m: 18 cm
11171.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm
11172.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi díszváza, "A Kongresszusi és Felszabadulási Munkaversenyben elért kiváló eredményért Teszöv Eger" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11173.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Hollóházi porcelán: irizáló hamutartó, 19,5×10,5 cm; íbisz pár, m: 17 cm; kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal
11174.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF