Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849119
11163
331
Zsolnay eozin páva, jelzett, apró karcolással máz hibával, m:10 cm 1845917
11164
331
Zsolnay mitológiai (A három grácia) jelenetes teás készlet, matricás, jelzett, hibátlan 1845836
11165
331
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, összesen 12 db
1795481
11166
331
Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm
1795190
11167
331
Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
1795295
11168
331
Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
1849802
11169
331
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm 1829249
11170
331
Hollóházi kis fedeles váza, Lippelsdorf párocska, kézzel festett, jelzett , két apró lepattanással, m:13 cm (2×) 1801266
11171
331
Hollóházi tejszínlikőrös kiöntő, dugó nélkül, matricás, jelzett, m: 18 cm 1849897
11172
331
Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm 1677513
11173
331
Hollóházi díszváza, "A Kongresszusi és Felszabadulási Munkaversenyben elért kiváló eredményért Teszöv Eger" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 1849614
11174
331
2 db Hollóházi porcelán: irizáló hamutartó, 19,5×10,5 cm; íbisz pár, m: 17 cm; kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF