Porzellan Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1822899
11189
331
Hummel Goebel papagáj, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 16 cm 1835380
11190
331
701501
11191
331
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition 1295169
11192
331
1766649
11193
331
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm
1577142
11195
331
1846083
11196
331
Retró porcelán kávéskészlet. Aranyozott mázas fehér porcelán. Jelzés nélkül. 1835354
11197
331
Rudolf Wächter Bavaria teás készlet, ezüst mázzal, jelzett, 5 csésze, 5 alj, kiöntő, tejes, cukortartó 1775896
11198
331
28000
1849581
11199
331
M&Z Austria, Alt Wien és Baruch - Temesvár jelzéssel ellátott porcelán cukordoboz. Részben kézzel festett, hibátlan. 17x13 cm 1845379
11200
331
Weimar nagy tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:31 cm, m:6,5 cm 1845979
11201
331
Grafenthal porcelán lovashintó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 19x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF