Porzellan

Zahl der Lose: 89

Hummel Goebel papagáj, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 16 cm
11189.

Rufpreis:
5 000 HUF

11190.

Rufpreis:
1 800 HUF

11191.

Rufpreis:
5 000 HUF

11192.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm
11193.

Rufpreis:
5 000 HUF

11195.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Retró porcelán kávéskészlet. Aranyozott mázas fehér porcelán. Jelzés nélkül.
11196.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rudolf Wächter Bavaria teás készlet, ezüst mázzal, jelzett, 5 csésze, 5 alj, kiöntő, tejes, cukortartó
11197.

Rufpreis:
8 000 HUF

11198.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

M&Z Austria, Alt Wien és Baruch - Temesvár jelzéssel ellátott porcelán cukordoboz. Részben kézzel festett, hibátlan. 17x13 cm
11199.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weimar nagy tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:31 cm, m:6,5 cm
11200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Grafenthal porcelán lovashintó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 19x20 cm
11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF