Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841737
11138
330
Hollóházi levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14×11 cm 1841785
11139
330
Hollóházi váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm 1842482
11140
330
Hollóházi íbisz, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m:17 cm
1840668
11141
330
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, festék hibával, m:28 cm 1837897
11142
330
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 22 cm
1838632
11143
330
Hollóházi zöld virágmintás porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 1838584
11144
330
Hollóházi porcelán virágmintás áttört kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 1840660
11145
330
Hollóházi korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1821802
11146
330
Hollóházi bonbonniere, jelzett, hibátlan. 10 cm 1016504
11147
330
1842186
11148
330
2200
Aquincumi porcelán (Hüttl Tivadar) virágmintás tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 22×13,5 cm 1841623
11149
330
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF