Porzellan

Zahl der Lose: 96

Hollóházi levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14×11 cm
11138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
11139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi íbisz, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m:17 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

11141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 22 cm
11142.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi zöld virágmintás porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11143.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi porcelán virágmintás áttört kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi bonbonniere, jelzett, hibátlan. 10 cm
11146.

Rufpreis:
1 400 HUF

11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán (Hüttl Tivadar) virágmintás tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 22×13,5 cm
11148.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
11149.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF