Porzellan

Zahl der Lose: 96

ISG spaghetti tál és tányérok ( 5db), levonóképes, jelzett, hibátlan, d:21 cm (5×), 32 cm
11162.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db
11163.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×)
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett,  m:5 cm, 8×5 cm
11165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett figurák, bólogató kutya,  összesen: 3 db , hibátlan, m:6,5-14 cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moritz Zdekauer mosdótál és ágytál, egyik jelzett, fehér mázas, alján hajszál repedéssel, m:14 és 15 cm, d: 37 ás 18 cm
11167.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cervit Cluj Napoca ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37,5 cm
11168.

Rufpreis:
6 000 HUF

Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm
11169.

Rufpreis:
800 HUF

Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11170.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalocsai tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, dobozban, 15×12×2,5 cm
11171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arpo román porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
11172.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buksi, porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11173.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF