Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840816
11162
330
ISG spaghetti tál és tányérok ( 5db), levonóképes, jelzett, hibátlan, d:21 cm (5×), 32 cm 1840897
11163
330
11000
Ironstone hiányos tányér készlet, levonó képes(Old Country Castles), jelzett, kopott, d: 22,5-28 cm, összesen: 22 db
1844125
11164
330
Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×)
1842598
11165
330
Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett, m:5 cm, 8×5 cm
1841668
11166
330
Jelzett figurák, bólogató kutya, összesen: 3 db , hibátlan, m:6,5-14 cm 1830413
11167
330
Moritz Zdekauer mosdótál és ágytál, egyik jelzett, fehér mázas, alján hajszál repedéssel, m:14 és 15 cm, d: 37 ás 18 cm 1830527
11168
330
Cervit Cluj Napoca ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37,5 cm 1757648
11169
330
Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm 1812262
11170
330
Díszegyenruhabán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
1841773
11171
330
Kalocsai tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, dobozban, 15×12×2,5 cm 1841612
11172
330
Arpo román porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
1841622
11173
330
Buksi, porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF