Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1777920
11090
330
55000
cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm / cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm
1829570
11091
330
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32,5 cm
1841980
11092
330
Herendi dísztál (CFR-ET) mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:31,5 cm 1819059
11093
330
26000
Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
1842814
11094
330
Herendi emlék tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18 cm
1842786
11095
330
Herendi emlék tálka (150 év), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d:15,5 cm
1842900
11096
330
Herendi Eton mintás porcelán mély- és lapostányér (1-2 db), kézzel festett, jelzett, kopott, d: 24 cm 1838607
11097
330
Herendi virágmintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm, d: 19 cm 1837758
11098
330
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×7×6,5 cm 1837756
11099
330
4200
Herendi indiai kosár mintás porcelán áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×9,5×4 cm 1837749
11100
330
Herendi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm 1837735
11101
330
Herendi Viktória mintás porcelán butykos, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF