Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1839844
11102
330
Herendi Kleopátra, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Szilágyi Nagy István), m: 26 cm 1839789
11103
330
Herendi Csínom Palkó figura libával Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x6 cm 1839786
11104
330
Herendi Viktória mintás kis cipő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm 1830778
11105
330
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:7,5 cm 1841452
11106
330
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm 1794954
11107
330
Herendi mélytányér, kézzel festett, jelzett (koronás),kopott aranyozás, d:24 cm
1839785
11108
330
cca 1930 "Termo Koksz" reklámos, egyedi, szíves figurás mintájú Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.13x9 cm 1839811
11109
330
Herendi rózsa mintás tojás. Jelzett, hibátlan. 8 cm 1839817
11110
330
Herendi virág mintás, tojás alakú bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 1839813
11111
330
Herendi Rotschild mintás, szív alakú bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 1839819
11112
330
Herendi Viktória mintás, lábas bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:10 cm 1837745
11113
330
Herendi csipkebogyó mintás porcelán kanál, kézzel festett, jelzett, alján gyári mázhibákkal, h: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF