Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1838660
11126
330
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
1838668
11127
330
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán hamutartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, 13×9×3,5 cm 1838467
11128
330
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14,5 cm
1841758
11129
330
Hollóházi porcelán balettozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1841617
11130
330
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
1826302
11131
330
Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
1810799
11132
330
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
1810220
11133
330
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
1810350
11134
330
Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
1841564
11135
330
900
Hollóházi porcelán tálka, hamuzó, levélbontó (fém, porcelán fogóval), matricás, jelzett, kopásokkal 1841749
11136
330
Hollóházi tégely, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 9,5×7×4,5 cm 1841742
11137
330
Hollóházi kerek tégely, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF