Porzellan

Zahl der Lose: 96

Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
11126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán hamutartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, 13×9×3,5 cm
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14,5 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán balettozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
11130.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db)
11131.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm
11132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db
11134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi porcelán tálka, hamuzó, levélbontó (fém, porcelán fogóval), matricás, jelzett, kopásokkal
11135.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hollóházi tégely, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 9,5×7×4,5 cm
11136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi kerek tégely, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 7 cm
11137.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF