Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840687
11114
330
Herendi csipkebogyómintás porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 5 cm 1839230
11115
330
Herendi mini lovacska, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 5 cm 1810784
11116
330
Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
1810213
11117
330
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 1810293
11118
330
Zsolnay virágmintás porcelán lapos tányér, 6 db, részben kézzel festett, részben matricás, d: 24 cm 1839912
11119
330
Zsolnay eozin mázas plakett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 cm 1842507
11120
330
Zsolnay porcelán őzmama gidával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1844484
11121
330
3 db Zsolnay porcelán: korsós kislány, nyuszi, sótartó, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, különböző méretben 1844126
11122
330
Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, 35×26 cm
1837844
11123
330
Zsolnay porcelán virágmintás tál, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, d: 21 cm 1839449
11124
330
Hollóházi Pax falikép (Szász Stúdió), kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 30×21 cm 1839439
11125
330
Hollóházi plakett ( Szász Stúdió), kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanással, 17×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF