Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841628
11174
330
Kis porcelán figurák: 3 db cica, 2 db kutya, kézzel festettek, az egyik jelzett, különböző méretben 1841639
11175
330
Kos, orosz porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm 1841147
11176
330
Meisseni kékfestéses készlet: 6 db mokkás csésze+alj, 1 db kiöntő, jelzettek, apró kopásokkal 1791050
11177
330
Karlsbadi emlék tálka és tál, egyiken lepattanással, kézzel festett, jelzés nélkül, 18×11 cm, 30×15 cm 1791087
11178
330
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett
1675551
11179
330
1841469
11180
330
Virágmintás porcelán tégely, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 8 cm 1803486
11181
330
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzés nélkül, kis javítással, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 1810244
11182
330
Bodrogkeresztúri kislány tyúkkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5×16,5 cm 1706878
11183
330
Kínai jelzett teás csésze és alj ( 6db), matricás, hibátlan
1767072
11184
330
"Croatia" matrózos porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, a tál alján minimális lepattanással, eredeti dobozában
1841484
11185
330
Mustártartó látképpel, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF