Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841605
11150
330
Drasche halas tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×30 cm 1842500
11151
330
Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm 1827136
11152
330
Pirkenhammer porcelán gyerek tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
1802007
11153
330
11000
1810304
11154
330
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
1839223
11155
330
Szíves képkeret, matricás, jelzés nélkül, kopott, 7×13,5 cm
1839256
11156
330
Monogramos szalvétagyűrű, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 5 cm 1844347
11157
330
Moritz Zdekauer (MZ) teás csésze és alj, részben kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan 1838505
11158
330
Unterweissbach porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 14,5 cm 1838565
11159
330
Gräfenthal Scheidig Kunst porcelán puttópár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
1838684
11160
330
Ilmenau Echt Kobalt virágmintás tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
1837839
11161
330
Wallendorf Echt Kobalt asztali kínáló, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF