Porzellan

Zahl der Lose: 96

Drasche halas tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×30 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF
30

Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm
11151.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pirkenhammer porcelán gyerek tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
11152.

Rufpreis:
1 400 HUF

11153.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm
11154.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szíves képkeret, matricás, jelzés nélkül, kopott, 7×13,5 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Monogramos szalvétagyűrű, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 5 cm
11156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Moritz Zdekauer (MZ) teás csésze és alj, részben kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan
11157.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Unterweissbach porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 14,5 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gräfenthal Scheidig Kunst porcelán puttópár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau Echt Kobalt virágmintás tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf Echt Kobalt asztali kínáló, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11161.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF