Dr. Acsay István: Latin szöveggyűjtemény az iskolai auktoroktól rögtönzött fordítások gyakorlására. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két helyen aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, magyar és latin nyelven.
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é. n., Nyugat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Leroux, Gaston: Halál után. Bp., 1920, Athenaeum. Sérült gerincű vászonkötésben.
Vegyes könyvtétel, 2 db: M. Tullii Ciceronis: De natura deorum. Libri tres. Dr. Alfred Goethe magyarázatával. Griechische und Lateinische Schriftsteller. Leipig, 1887, B. G. Teubner. Kiadói papírkötés, latin és német nyelven. Jó állapotban. Euripides: Tragödien. Sechster Teil: Iphigenie in Aulis. Die Bakchen. Der Kyklop. Berlin, 1980, Akademie Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, görög és német nyelven./ Paper-binding, in Latin and German languages.+Linen-binding, in torn paper cover, in Greek and German languages.