Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, 140 p. Kissé piszkos borítóval
17442.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Iparosok olvasótára IX. (x2), X.,XX. kötet. Összesen 4 kötet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, változó többnyire megviselt állapotban, foltos, kopott borítókkal, részben hiányzó előzéklapokkal.
17443.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Sándor Iván: Egy magyar tipográfus Kner Nyomda, 1984. Kiadói egészműbőr kötésben.
17444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben.
17445.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17446.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar kereskedelmi levelezés. Szerk.: Krisch Jenő - Thurzó Nagy Árpád. 2. rész. Bp., [1929], Révai. Papírkötésben, jó állapotban.
17447.

Rufpreis:
2 000 HUF

17448.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

17449.

Rufpreis:
1 600 HUF

17450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Engels: A természet dialektikája. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé kopotas állapotban.
17451.

Rufpreis:
1 000 HUF

17452.

Rufpreis:
800 HUF

17453.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF