Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Hernádi Kriszta: Kánonon túl. Aparegény. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17430.

Rufpreis:
2 000 HUF

17431.

Rufpreis:
1 000 HUF

17432.

Rufpreis:
1 600 HUF

17433.

Rufpreis:
6 000 HUF

Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp.,1891, Ráth Mór. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel. Jelzés nélkül: Haraszti Sándor könyve. Cserkész témájú szecessziós ex libris, klisé, papír, 8x4 cm.
17434.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos, 134+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17435.

Rufpreis:
2 000 HUF

17436.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

A másik ember felé. Az Exodus munkaközösség dolgozatai. Szerk.: Karácsony Sándor. Debrecen, 1942, Exodus. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel, és borítóval, foltos.
17437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bajza József összegyűjtött munkái. I. kötet. Életrajzi bevezetéssel és jegyzetekkel. Sajtó alá rendezte Badics Ferenc. Bp.,1901, Franklin, 1 t.(acélmetszet)+363+5 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen apró kopásnyomokkal.
17438.

Rufpreis:
2 800 HUF

17439.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

17440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott,  egészvászon-kötésben
17441.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF