Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

18516.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

18517.

Rufpreis:
1 000 HUF

18518.

Rufpreis:
1 000 HUF

18519.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18520.

Rufpreis:
12 000 HUF

Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
18521.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerző által dedikált!
18522.

Rufpreis:
2 800 HUF

18523.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jókay Lajos: Elbeszélések az ifjúság számára. Debrecen, 1933, Városi Nyomda. Kopott papírkötésben, jó állapotban.
18524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Noszlopi László: A titkos erők és tanítások lélektana. Varázslat, álomfejtés, médiumizmus. Bp., 1943, Pantheon. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, az első 8 lap kijár.
18525.

Rufpreis:
1 200 HUF

18526.

Rufpreis:
5 000 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. A szerző dedikácójával. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
18527.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF