Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 458

Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.
18504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
18505.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajza Toncz Tibor munkája. Bp., 1939, Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban.
18506.

Rufpreis:
1 400 HUF

Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
18507.

Rufpreis:
800 HUF

18508.

Rufpreis:
4 000 HUF

18509.

Rufpreis:
1 200 HUF

18510.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
18511.

Rufpreis:
1 000 HUF

18512.

Rufpreis:
1 200 HUF

18513.

Rufpreis:
1 200 HUF

18514.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Száz Magyarok Könyvei 1-10. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítók kopottak, a gerincek kopottak, egy-két gerincen sérüléssel, a 10. kötet gerince javított, az 1. kötetből a szerkesztői előszó hiányzik, az Ady Endre kép és további két lap kijár.
18515.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF